VÝTVARNÁ SOUTĚŽ SVĚT V OBRAZECH J. A. KOMENSKÉHO

Zadání soutěže:

Víte, že Jan Amos Komenský vynalezl prázdiny, procestoval velkou část Evropy a sbíral české písně? A to není všechno, vždyť bez něj by nebyla škola takovou jakou jí známe dnes - vedle učení plná zábavy a tvořivosti. A proto se obracíme na vás, paní učitelky, páni učitelé a žáci. Pomozte nám zavzpomínat na život a dílo našeho největšího učitele, myslitele a člověka jemuž vděčíme za vzdělání poctivé avšak praktické, kreativní a zábavné. Těšíme se na vaše nápady!

Technika ani formát nejsou omezeny, čím zajímavější a originálnější zpracování tím lépe!
Soutěžní práce označte čitelně jménem autora, věkem, e-mailem a školou, která práci do soutěže zasílá (pokud se nejedná o jednotlivce) a odešlete nejpozději do pátku 9. 10. 2020 na adresu Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo nám. 18, 580 01 Havlíčkův Brod nebo osobně odevzdejte na recepci galerie.

Soutěž je určena žákům 1. a  2. stupně ZŠ, studentům SŠ, ZUŠ v uvedených věkových kategoriích i jednotlivcům.


Hodnocení:

Výsledky soutěže budou hodnoceny porotou složenou z odborných zaměstnanců galerie ve třech věkových kategoriích (1., 2. stupeň ZŠ a SŠ).
První tři z každé kategorie budou oceněni. Vyhlášení soutěže proběhne v rámci zahájení výstavy ilustrací Renáty Fučíkové v pátek 16. 10. 2020 v 10.00 hodin. Po skončení výstavy si budou moci účastníci soutěže vyzvednout své práce na recepci insttuce nebo je zašleme na náklady příjemce na jakoukoliv adresu.


Případné dotazy směřujte na Mgr.Terezau Krejčovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 739 329 160 či 569 427 035).


STATUT SOUTĚŽE

SOUTEZ 2019 prodlouzeni

 

KONTAKT

GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ
V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Havlíčkovo nám. 18
580 01 Havlíčkův Brod

e-mail: galerie@galeriehb.cz
tel./fax.: 569 427 035

KONTAKTY NA ZAMĚSTNANCE

OTEVÍRACÍ DOBA

otevřeno denně 9–12 a 13–17 hodin kromě pondělí

kraj vysocina    rada galerii     facebook      PODPORIL KV

DALŠÍ UŽITEČNÉ ODKAZY 
Prohlášení o přístupnosti webových stránek

{snippet kontejner_KONEC|}