Zvolte jazyk

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA!

pro děti od 8 do 12 let

Termín: 7. – 11. srpna 2023 (vždy od 8 do 16 hodin)

Cena: 1500 Kč/dítě

Místo: Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo nám. 18

Kontakt a přihlášení: Mgr. Jiřina Kopicová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 739 329 160, 569 427 035


Vydáme se po stopách tajemného hraběcího pokladu. Děti čeká týden plný výtvarných aktivit a her, prozkoumáme zajímavá místa v Havlíčkově Brodě a nebude chybět ani celodenní výlet. Program se bude odehrávat v prostorách galerie (především ve výtvarné dílně) a hodně času budeme trávit také pod širým nebem.

Tábor vede edukátorka Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě Jiřina Kopicová spolu s dalšími zaměstnanci.


Stravování:

Jídlo bude pro děti zajištěno. Během dne budeme mít dopolední a odpolední svačinu a oběd skládající se z polévky a hlavního chodu (ten bude řešen dovážkou z restaurace). Po celý den bude zajištěn pitný režim (voda nebo šťáva).


Přihlášení:

Pokud se rozhodnete přihlásit vaše dítě na tábor, prosím napište si o rezervaci místa na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Závaznou přihlášku včetně dalších dokumentů Vám zašleme emailem nebo si je můžete stáhnout zde na stránce. 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Přihlášku je možno vyplnit v počítači či vytisknout a vyplněnou pak naskenovat a poslat zpět na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Případně je možno donést ji v papírové podobě na pokladnu galerie. Platba za tábor proběhne bezhotovostním převodem na účet galerie 14032521/0100. Zálohu ve výši 500 Kč přijímáme do 30. 4. 2023. Zbytek ceny tábora bude doplacen do 30. 6. 2023. 

SOUHLAS GDPR

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI

Dokumenty "Souhlas s GDPR" a "Potvrzení o bezinfekčnosti" je potřeba vytisknout a opatřit podpisem zákonného zástupce. Tyto dokumenty donesete v první den tábora.


Storno podmínky:

Odhlásíte-li dítě z příměstského tábora od 1. do 30. 7. budou vráceny 2/3 z ceny příměstského tábora. Pokud bude dítě odhlášeno v týdnu od 31. 7. do 6. 8. bude vrácena polovina ceny příměstského tábora. (V případě zajištění náhradníka z Vaší strany storno poplatek neúčtujeme.)


Upozornění: Tábor se koná za předpokladu, že se přihlásí alespoň 6 dětí. Kapacita tábora je omezena edukačními prostory galerie, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

 

KONTAKT

GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ
V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ
Havlíčkovo nám. 18
580 01 Havlíčkův Brod

e-mail: galerie@galeriehb.cz
            podatelna@galeriehb.cz
tel./fax.: 569 427 035

KONTAKTY NA ZAMĚSTNANCE

OTEVÍRACÍ DOBA

otevřeno denně 9–12 a 13–17 hodin kromě pondělí

kraj vysocina     rada galerii     

objevujpamatky    VW logo

33 HB web

DALŠÍ UŽITEČNÉ ODKAZY 
Prohlášení o přístupnosti webových stránek

ZASÍLÁNÍ NOVINEK